Comunicat de presa APIA - 27.05.2010: In atentia crescatorilor de animale

Comunicat de presa APIA - 27.05.2010: In atentia crescatorilor de animale Agenţia de Plăţi şi Intervenţie pentru Agricultură (APIA) precizează că depunerea cererii pentru acordarea Plăţilor Naţionale Directe Complementare, speciile ovine/caprine, nu este condiţionată de apartenenţa solicitantului la o asociaţie de crescători de animale.

ROMANIA - ANGLIA, 0-0 pe Stadionul Municipal Botosani

Autor:
Publicat: 13-10-2010
Video (0)   Foto (0)   Comentarii (0)   Vizualizari (2864)

Final dramatic pe Stadionul Municipal Botosani, unde englezii au rezistat eroic in fata determinarii romanilor, din pacate, fara ca jocul extraordinar al Romaniei sa se regaseasca pe tabela de marcaj!

Publicul, care a umplut pana la refuz locurile de pe stadion, si-a manifestat nemultumirea fata de jocul Angliei. Scorul 0-0 trimite Anglia la Campionatul European din 2011. Echipa Romaniei s-a retras de pe teren in aplauzele publicului.

Cea mai mare ocazie de gol a avut loc in ultimul minut de joc, in prelungiri, cand Sburlea a ratat pe putin golul calificarii.